Bezpieczeństwo

1. Bezpieczne Dane Adresowe:

 Dane osobowe, adresy przesyłki, dane faktury oraz inne dane, które są nam podawane w procesie zakupu nie są w żadnym przypadku udostępniane stronom trzecim. Wykorzystujemy te dane wyłącznie do realizacji Twojego zamówienia. Więcej w polityce prywatności.

 

2.Poufność przesyłanych danych.

 Certyfikat SSL gwarantuje, że dane, które przesyła klient, są w pełni bezpieczne. Witryna internetowa, zabezpieczona takim certyfikatem jest wiarygodna i zasługuje na zaufanie. Zastosowanie protokołu SSL umożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem, dzięki czemu można być pewnym wiarygodności strony internetowej. Przesyłane taką drogą dane są w pełni zabezpieczone. Dzięki połączeniu szyfrowanemu SSL mają Państwo pewność, że dane przekazywane w trakcie użytkowania witryny nie zostaną przechwycone i wykorzystane przez osoby postronne.

 

3. Bezpieczna Przesyłka:

Sklep Wkładygrzewcze.pl przywiązuje bardzo dużą wagę do zabezpieczania naszych przesyłek na czas transportu do klienta. Przedmioty dużo gabarytowe takie jak np. wkłady umieszczone są na paletach co w znacznym stopniu ogranicza możliwość uszkodzenia oraz przyczyni się do łatwiejszego transportu. Narażone na zniszczenie, kruche przedmioty np. szyby są dodatkowo starannie zabezpieczane. Kartony są starannie zaklejone ze wszystkich stron taśmą samoprzylepną  uniemożliwiającą ingerencje w zawartość pudełka przez nieuczciwego kuriera.

 

4. Uważaj na dane Twojego konta!

Login oraz hasło należy zapamiętać i nikomu nie podawać. Pracownicy serwisu Wkładygrzewcze.pl nigdy nie będą prosić Cię o podanie hasła. Pamiętaj, aby każdorazowo po zakończonych zakupach wylogować się ze sklepu.

 

5.Bezpieczny komputer.

Aktywne korzystanie z sieci naraża nas na wiele potencjalnych zagrożeń. Należy zadbać aby komputer z którego korzystamy miał aktualny program antywirusowy, oraz działający firewall. Powinno to nas zabezpieczyć przed wirusami lub niebezpiecznym spamem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl